Naar de inhoud

Opbouw en balbezit

Passnauwkeurigheid Eredivisie 2026/27

Welk aandeel van de passes komt aan? Vanaf 180 speelminuten.

Per speler

Top 40
# Speler Club Passnauwkeurigheid Min
1 Aaron Bouwman AJA 96,1% 918
2 Lutsharel Geertruida PSV 94,7% 429
3 Youri Regeer AJA 94,2% 586
4 Daley Blind AJA 94,0% 322
5 Jan Kehrer AJA 93,6% 361
6 Youri Baas AJA 93,5% 879
7 Tsuyoshi Watanabe FEY 92,9% 592
8 Jeremiah St. Juste FEY 92,9% 788
9 Maxim Dekker WIL 92,7% 398
10 Lucas Rosa AJA 92,7% 628
11 Brayann Pereira NEC 92,5% 190
12 Sam Kersten HEE 92,2% 676
13 Sergino Dest PSV 92,0% 809
14 Tygo Land GRO 91,9% 549
15 Noah Fernandez PSV 91,8% 346
16 Maas Willemsen HEE 91,8% 720
17 Armando Obispo PSV 91,8% 862
18 Esmir Bajraktarević PSV 91,6% 192
19 Peer Koopmeiners AZ 91,2% 808
20 Dave Kwakman AZ 91,1% 573
21 Philippe Sandler NEC 91,0% 196
22 Wouter Goes AZ 91,0% 813
23 Ismaël Baouf CAM 90,9% 672
24 Mauro Júnior PSV 90,9% 770
25 Aske Adelgaard TWE 90,8% 619
26 Sofyan Amrabat AJA 90,7% 263
27 Perr Schuurs NEC 90,6% 205
28 Melle Meulensteen GAE 90,5% 601
29 Max Bruns TWE 90,5% 758
30 Jamiro Monteiro NEC 90,4% 393
31 Marcus Linday HEE 90,4% 440
32 Marvin Young SPA 90,3% 709
33 Kodai Sano PSV 90,3% 747
34 Oliver Edvardsen AJA 90,2% 307
35 Nils Rossen TEL 90,2% 670
36 Ruud Nijstad TWE 90,2% 899
37 Jorthy Mokio AJA 90,0% 818
38 Gjivai Zechiël FEY 89,8% 854
39 Daouda Weidmann TWE 89,8% 859
40 Julian Baas SPA 89,6% 464

Per club

beste speler
# Club Passnauwkeurigheid
1 Ajax 88,0%
2 PSV 87,4%
3 Feyenoord 84,8%
4 FC Twente 84,3%
5 sc Heerenveen 84,3%
6 AZ 84,2%
7 Go Ahead Eagles 81,6%
8 NEC 80,0%
9 FC Groningen 79,7%
10 FC Utrecht 79,5%
11 Sparta Rotterdam 79,4%
12 Excelsior 78,4%
13 ADO Den Haag 78,1%
14 SC Cambuur 78,0%
15 Telstar 78,0%
16 Willem II 77,1%
17 Fortuna Sittard 75,9%
18 PEC Zwolle 74,9%

Alleen spelers met minstens 180 speelminuten, zodat een enkele wedstrijd de lijst niet vertekent.