Voor het doel
Doelpunten Eredivisie 2026/27
De topscorerslijst van dit seizoen.
Per speler
Top 40| # | Speler | Club | Doelpunten | Per 90 | Min | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
7 | 1,37 | 461 | |
| 2 |
|
|
7 | 0,79 | 795 | |
| 3 |
|
|
6 | 0,82 | 655 | |
| 4 |
|
|
6 | 0,80 | 676 | |
| 5 |
|
|
6 | 0,70 | 767 | |
| 6 |
|
|
6 | 0,69 | 777 | |
| 7 |
|
|
6 | 0,63 | 854 | |
| 8 |
|
|
5 | 1,03 | 436 | |
| 9 |
|
|
5 | 0,90 | 502 | |
| 10 |
|
|
5 | 0,75 | 599 | |
| 11 |
|
|
5 | 0,63 | 715 | |
| 12 |
|
|
5 | 0,55 | 812 | |
| 13 |
|
|
5 | 0,53 | 848 | |
| 14 |
|
|
5 | 0,48 | 942 | |
| 15 |
|
|
4 | 0,77 | 467 | |
| 16 |
|
|
4 | 0,77 | 470 | |
| 17 |
|
|
4 | 0,52 | 686 | |
| 18 |
|
|
4 | 0,50 | 720 | |
| 19 |
|
|
4 | 0,48 | 743 | |
| 20 |
|
|
4 | 0,44 | 820 | |
| 21 |
|
|
3 | 0,88 | 308 | |
| 22 |
|
|
3 | 0,61 | 446 | |
| 23 |
|
|
3 | 0,60 | 448 | |
| 24 |
|
|
3 | 0,57 | 470 | |
| 25 |
|
|
3 | 0,52 | 518 | |
| 26 |
|
|
3 | 0,52 | 523 | |
| 27 |
|
|
3 | 0,48 | 568 | |
| 28 |
|
|
3 | 0,47 | 571 | |
| 29 |
|
|
3 | 0,47 | 575 | |
| 30 |
|
|
3 | 0,47 | 578 | |
| 31 |
|
|
3 | 0,47 | 578 | |
| 32 |
|
|
3 | 0,41 | 657 | |
| 33 |
|
|
3 | 0,40 | 674 | |
| 34 |
|
|
3 | 0,39 | 688 | |
| 35 |
|
|
3 | 0,39 | 701 | |
| 36 |
|
|
3 | 0,38 | 705 | |
| 37 |
|
|
3 | 0,38 | 720 | |
| 38 |
|
|
3 | 0,37 | 735 | |
| 39 |
|
|
3 | 0,37 | 739 | |
| 40 |
|
|
3 | 0,36 | 758 |
Per club
totaal| # | Club | Doelpunten | |
|---|---|---|---|
| 1 |
|
43 | |
| 2 |
|
28 | |
| 3 |
|
27 | |
| 4 |
|
25 | |
| 5 |
|
18 | |
| 6 |
|
18 | |
| 7 |
|
18 | |
| 8 |
|
16 | |
| 9 |
|
14 | |
| 10 |
|
14 | |
| 11 |
|
13 | |
| 12 |
|
13 | |
| 13 |
|
11 | |
| 14 |
|
11 | |
| 15 |
|
9 | |
| 16 |
|
7 | |
| 17 |
|
7 | |
| 18 |
|
6 |