Voor het doel
Assists Eredivisie 2026/27
Wie legt ze klaar voor een ander?
Per speler
Top 40| # | Speler | Club | Assists | Per 90 | Min | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
5 | 0,64 | 705 | |
| 2 |
|
|
5 | 0,62 | 724 | |
| 3 |
|
|
5 | 0,59 | 758 | |
| 4 |
|
|
4 | 0,44 | 812 | |
| 5 |
|
|
4 | 0,43 | 841 | |
| 6 |
|
|
4 | 0,42 | 854 | |
| 7 |
|
|
4 | 0,42 | 859 | |
| 8 |
|
|
4 | 0,38 | 942 | |
| 9 |
|
|
3 | 1,04 | 260 | |
| 10 |
|
|
3 | 0,94 | 288 | |
| 11 |
|
|
3 | 0,56 | 479 | |
| 12 |
|
|
3 | 0,52 | 523 | |
| 13 |
|
|
3 | 0,48 | 557 | |
| 14 |
|
|
3 | 0,47 | 578 | |
| 15 |
|
|
3 | 0,44 | 613 | |
| 16 |
|
|
3 | 0,44 | 614 | |
| 17 |
|
|
3 | 0,41 | 653 | |
| 18 |
|
|
3 | 0,38 | 720 | |
| 19 |
|
|
3 | 0,36 | 744 | |
| 20 |
|
|
2 | 1,37 | 131 | |
| 21 |
|
|
2 | 1,08 | 166 | |
| 22 |
|
|
2 | 0,94 | 192 | |
| 23 |
|
|
2 | 0,90 | 201 | |
| 24 |
|
|
2 | 0,66 | 271 | |
| 25 |
|
|
2 | 0,47 | 381 | |
| 26 |
|
|
2 | 0,45 | 402 | |
| 27 |
|
|
2 | 0,44 | 408 | |
| 28 |
|
|
2 | 0,43 | 423 | |
| 29 |
|
|
2 | 0,41 | 440 | |
| 30 |
|
|
2 | 0,39 | 461 | |
| 31 |
|
|
2 | 0,37 | 488 | |
| 32 |
|
|
2 | 0,37 | 492 | |
| 33 |
|
|
2 | 0,32 | 565 | |
| 34 |
|
|
2 | 0,30 | 601 | |
| 35 |
|
|
2 | 0,30 | 610 | |
| 36 |
|
|
2 | 0,29 | 628 | |
| 37 |
|
|
2 | 0,28 | 637 | |
| 38 |
|
|
2 | 0,27 | 665 | |
| 39 |
|
|
2 | 0,27 | 668 | |
| 40 |
|
|
2 | 0,27 | 673 |
Per club
totaal| # | Club | Assists | |
|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | |
| 2 |
|
23 | |
| 3 |
|
21 | |
| 4 |
|
17 | |
| 5 |
|
13 | |
| 6 |
|
13 | |
| 7 |
|
13 | |
| 8 |
|
12 | |
| 9 |
|
11 | |
| 10 |
|
10 | |
| 11 |
|
9 | |
| 12 |
|
8 | |
| 13 |
|
8 | |
| 14 |
|
7 | |
| 15 |
|
7 | |
| 16 |
|
7 | |
| 17 |
|
5 | |
| 18 |
|
3 |