Inzet en waardering
Beoordeling Eredivisie 2026/27
Het gemiddelde rapportcijfer per wedstrijd. Vanaf 180 speelminuten.
Per speler
Top 40| # | Speler | Club | Beoordeling | Min | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
7,88 | 777 | |
| 2 |
|
|
7,76 | 854 | |
| 3 |
|
|
7,75 | 288 | |
| 4 |
|
|
7,65 | 322 | |
| 5 |
|
|
7,60 | 705 | |
| 6 |
|
|
7,58 | 859 | |
| 7 |
|
|
7,57 | 676 | |
| 8 |
|
|
7,54 | 820 | |
| 9 |
|
|
7,50 | 720 | |
| 10 |
|
|
7,49 | 653 | |
| 11 |
|
|
7,48 | 743 | |
| 12 |
|
|
7,47 | 758 | |
| 13 |
|
|
7,45 | 180 | |
| 14 |
|
|
7,40 | 461 | |
| 15 |
|
|
7,39 | 502 | |
| 16 |
|
|
7,38 | 715 | |
| 17 |
|
|
7,38 | 808 | |
| 18 |
|
|
7,37 | 812 | |
| 19 |
|
|
7,36 | 758 | |
| 20 |
|
|
7,28 | 720 | |
| 21 |
|
|
7,28 | 767 | |
| 22 |
|
|
7,27 | 568 | |
| 23 |
|
|
7,27 | 688 | |
| 24 |
|
|
7,26 | 560 | |
| 25 |
|
|
7,26 | 1027 | |
| 26 |
|
|
7,26 | 1057 | |
| 27 |
|
|
7,25 | 701 | |
| 28 |
|
|
7,25 | 809 | |
| 29 |
|
|
7,23 | 599 | |
| 30 |
|
|
7,21 | 720 | |
| 31 |
|
|
7,20 | 271 | |
| 32 |
|
|
7,20 | 622 | |
| 33 |
|
|
7,19 | 655 | |
| 34 |
|
|
7,17 | 720 | |
| 35 |
|
|
7,17 | 724 | |
| 36 |
|
|
7,16 | 601 | |
| 37 |
|
|
7,16 | 739 | |
| 38 |
|
|
7,15 | 215 | |
| 39 |
|
|
7,14 | 720 | |
| 40 |
|
|
7,14 | 918 |
Per club
beste speler| # | Club | Beoordeling | |
|---|---|---|---|
| 1 |
|
7,10 | |
| 2 |
|
7,07 | |
| 3 |
|
7,04 | |
| 4 |
|
6,98 | |
| 5 |
|
6,95 | |
| 6 |
|
6,90 | |
| 7 |
|
6,83 | |
| 8 |
|
6,82 | |
| 9 |
|
6,81 | |
| 10 |
|
6,77 | |
| 11 |
|
6,72 | |
| 12 |
|
6,70 | |
| 13 |
|
6,69 | |
| 14 |
|
6,64 | |
| 15 |
|
6,62 | |
| 16 |
|
6,55 | |
| 17 |
|
6,50 | |
| 18 |
|
6,50 |
Alleen spelers met minstens 180 speelminuten, zodat een enkele wedstrijd de lijst niet vertekent.